Sprawdzenie umowy deweloperskiej

Przymierzasz się do zakupu mieszkania lub domu od dewelopera? Otrzymałeś już wzór umowy deweloperskiej i szukasz prawnika, który sprawdzi, czy jej postanowienia są dla Ciebie korzystne?

 

Powierz bezpieczeństwo transakcji profesjonalistom – zadbamy o to, abyś decydując się na zakup nieruchomości był świadomy przysługujących Ci praw i zdawał sobie sprawę z niekorzystnych dla Ciebie postanowień oraz ich konsekwencji w przyszłości. Wskażemy klauzule, które naruszają Twoje interesy, a razie potrzeby będziemy mogli zaproponować deweloperowi korzystniejsze dla Ciebie postanowienia. Dzięki nam zyskasz pewność zakupu i będziesz spokojny o zainwestowany przez Ciebie kapitał.

 

Oferujemy Tobie pomoc w zakresie sprawdzenia otrzymanej od dewelopera dokumentacji, weryfikację księgi wieczystej, a także analizę oraz skonsultowanie z nami treści umów, których podpisanie jest niezbędne, abyś mógł stać się właścicielem wymarzonego mieszkania lub domu, w szczególności:

 

  • umowy rezerwacyjnej
  • umowy deweloperskiej
  • umowy przedwstępnej
  • umowy przeniesienia własności
  • umowy tzw. zmian lokatorskich

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w analizowaniu umów dla naszych Klientów, w tym deweloperów, dlatego wiemy, jakie są standardy rynkowe i jakie obowiązki ciążą na każdej ze stron umowy deweloperskiej.

 

Nie jesteśmy wirtualnymi prawnikami – nasze biuro znajduje się przy Placu Kolegiackim w Poznaniu, do którego zawsze będziesz mógł przyjść, by z nami porozmawiać i „na żywo” skonsultować kwestie budzące wątpliwości. 

 

Poproś o ofertę wysyłając zapytanie na adres mailowy: kancelaria@kniw.pl

Specjaliści

Magdalena Mazur

radca prawny

skontaktuj się

Jacek Łubecki

wspólnik
radca prawny

skontaktuj się

Agata Pawlak-Jaszczak

wspólnik
radca prawny

skontaktuj się