powrót

15 czerwca 2022

Szkolenie z nowej ustawy deweloperskiej

We wtorek, 7 czerwca, nasz zespół w składzie: r.pr. Jacek Łubecki oraz Magdalena Komudzińska przeprowadził trzecie już szkolenie z nowej ustawy deweloperskiej dla członków poznańskiego oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Podczas szkolenia omówione zostały kary umowne i odsetki (czy trzeba je zastrzegać oraz jak to robić), nowa i skomplikowana procedura odbiorowa, uprawnienie do odstąpienia od umowy.

 

Szkolenie cieszyło się bardzo wysoką frekwencją, a poruszana tematyka była przyczynkiem do niezwykle interesującej dyskusji. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział za intrygujące pytania, a poznańskiemu oddziałowi Polskiego Związku Firm Deweloperskich niezmiennie za organizację wydarzenia i zaproszenie do poprowadzenia szkolenia.

 

Było to ostatnie szkolenie z planowanego cyklu dotyczącego nowej ustawy deweloperskiej. Regulacje te po wejściu w życie, tj. po 1 lipca 2022 roku z pewnością będą budzić jeszcze wiele wątpliwości, które systematycznie będziemy starali się rozwiewać.