4 maja 2017

Poszukujemy rąk do pracy w naszej kancelarii

Lubisz prawo handlowe lub prawo nieruchomości, a może jedno i drugie? Poszukujemy aplikanta I lub II roku.

Twoje obowiązki:

  • opracowywanie i analiza dokumentacji prawnej, w tym sporządzanie opinii, umów, prezentacji, protokołów i innych dokumentów,
  • wsparcie merytoryczne innych członków zespołu, w związku z realizowanymi projektami, wspieranie klientów w negocjacjach, postępowaniach sądowych oraz we wszelkich kwestiach prawnych związanych z bieżącą działalnością, budowanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami.

Nasze oczekiwania:

  • aplikant pierwszego lub drugiego roku aplikacji radcowskiej lub adwokackiej,
  • co najmniej roczne doświadczenie w kancelarii prawnej (ewentualnie w biurze prawnym spółki handlowej) na stanowisku wymagającym pracy merytorycznej, zainteresowanie zagadnieniami z zakresu prawa handlowego, prawa cywilnego lub administracyjnego,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym terminologii prawnej (znajomość innych języków wraz z terminologią prawną będzie dodatkowym atutem),
  • umiejętność zrozumienia potrzeb biznesowych klienta, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność oraz wysokie poczucie odpowiedzialności,
  • rzetelność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • możliwość aktywnego rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach,
  • pracę w przyjaznej atmosferze oraz opiekę doświadczonych prawników,
  • możliwość skonfrontowania nabytej wiedzy ze środowiskiem biznesowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: kancelaria@kniw.pl tytułując maila „aplikant”.